Homilia ks. Tomasza Baniaka CR wygłoszona podczas Mszy Św. w Uroczystość Narodzenia Pańskiego (25.12.2025 r.) w Polskim Kościele w Wiedniu.
Z cyklu katechezy, homilie, kazania
Homilia ks. Tomasza Baniaka CR wygłoszona podczas Mszy Św. w Uroczystość Narodzenia Pańskiego (25.12.2025 r.) w Polskim Kościele w Wiedniu.
ŚWITANIE z o. Edwardem Żakowiczem CR Zdjęcie Kasia Wiński EWANGELIA: Mk 16, 15-20 Po upomnieniu Jedenastu apostołów za upór i nie danie wiary tym, którzy Go oglądali […]
Chrzest niech będzie waszą tarczą, wiara hełmem, miłość włócznią, cierpienie uzbrojeniem. Wasze dobre uczynki niech będą waszymi oszczędnościami, abyście mieli prawo odebrać kiedyś należność. […]
Czyta ks. Maciej Gawlik CR
Kazanie wygłoszone przez ks. Łukasza Walaszka w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa w kościele pw. św. Seweryna w Wiedniu: Aktu zawierzenia dokonał ks. Łukasz Walaszek: