Słuchaj na żywo

Posłuchaj teraz

Kliknij na przycisk „Play” (trójkąt), aby posłuchać nas teraz. Połączenie z radiem, w zależności od urządzenia, może potrwać kilka sekund, prosimy o cierpliwość!

Słuchaj bez wchodzenia na stronę

Możesz słuchać naszego radia bez wchodzenia na stronę. Poniżej znajdziesz krótki poradnik jak możesz to zrobić.

Na komórce możesz dodać skrót na ekran główny. W ten sposób jednym kliknięciem posłuchasz naszego radia w każdym momencie naciskając palcem ikonkę.

Kliknij tutaj, aby otworzyć link do strumienia radia

Teraz kliknij na trzy kropki obok pasku adresu, następnie wybierz opcję Dodaj na ekran główny, a na następnym ekranie zmień nazwę ze „stream” na „Radio Droga”.

Jeżeli korzystasz z komputera to dodaj otwartą zakładkę do paska ulubionych – w ten sposób, będziesz w stanie szybko posłuchać radia po prostu klikając na zakładkę.

Kliknij tutaj, aby otworzyć link do strumienia radia

Na komputerze, aby dodać link do ulubionych wystarczy kliknąć w gwiazdkę po prawej stronie paska adresu [1]. Proponujemy też zmienić nazwę ze „stream” na „Radio Droga” [2] oraz zmienić ulokowanie zakładki na Pasku Zakładek [3] 🙂

Ten sposób zadziała zarówno na komputerach jak i smartfonach (komórkach).

  1. Pobierz plik m3u
  2. Po pobraniu plik należy otworzyć za pomocą swojego odtwarzacza multimedialnego. Np. Foobar2000 albo VLC.
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdym momencie możesz wyłączyć ich obsługę. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Polityka Prywatności
Zarządzanie plikami cookies
ROZUMIEM