Temat: Opatrzność Boża w życiu św. Maksymiliana Marii Kolbego.
Gościem wirtualnego studia Radia Droga była pani Mariola Banaszczyk z Warszawy.
Temat: Opatrzność Boża w życiu św. Maksymiliana Marii Kolbego.
Gościem wirtualnego studia Radia Droga była pani Mariola Banaszczyk z Warszawy.
Homilia ks. dr. Michała Ciureja wygłoszona w XXIX niedzielę zwykłą 22.10.2023 r. podczas Mszy św. dla Wspólnoty Polskiej w parafii Am Schüttel w Wiedniu.
Drodzy Pielgrzymi! Serdecznie zapraszamy na kolejną już pieszą pielgrzymkę do Maria Gugging. Tym razem odbędzie się w niedzielę 14.08.2022 r. Myślą przewodnią bedą słowa: Wielkie rzeczy […]
„Na Styku” – spotkanie z młodzieżą Młodzież z grupy Przystań działającej przy PMK w Wiedniu dyskutuje z o. Edwardem Żakowiczem CR nt. “Porządek Miłości ufundowany przez Boga i o pięknie czystości”. Oraz osobiste świadectwo […]
Zaprasza o. Edward Żakowicz, kustosz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Sulisławicach: