Kazanie ks. Łukasza Walaszka wygłoszone 05.06.2021 r. podczas Mszy Św. w Pierwszą Sobotę Miesiąca w kościele św. Seweryna w Wiedniu.
Kazanie ks. Łukasza Walaszka wygłoszone 05.06.2021 r. podczas Mszy Św. w Pierwszą Sobotę Miesiąca w kościele św. Seweryna w Wiedniu.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wakacyjną ofertą Sióstr Benedyktynek Adoracji. Więcej informacji na plakacie.
„Strzeżcie się, żebyście nie gardzili żadnym z tych małych, albowiem powiadam wam: aniołowie ich w niebie wpatrują się zawsze w oblicze Ojca mojego, który jest w niebie”. / Mt 18, […]
ŚWITANIE z o. Edwardem Żakowiczem CR Zdjęcie Kasia Wińska OSTATNIE ROZWAŻANIE Kochani czytelnicy i słuchacze „ ŚWITANIA.” Po prawie dwóch miesiącach wspólnej przygody z Jezusem w Słowie, informuję, że „Świtanie” […]
Kazanie pasyjne ks. Macieja Brauna CR wygłoszone w IV Niedzielę Wielkiego Postu (27.03.2022 r.) podczas nabożeństwa Gorzkich Żali w Polskim Kościele w Wiedniu.