W poniedziałek Zielonych Świątek (24 maja 2021 r.) o godz. 20:30 zapraszamy na kolejną audycję Młodzi na fali. Tym razem Młodzi podejmą temat: Żyć w Duchu Świętym.
Serdecznie zapraszamy!
W poniedziałek Zielonych Świątek (24 maja 2021 r.) o godz. 20:30 zapraszamy na kolejną audycję Młodzi na fali. Tym razem Młodzi podejmą temat: Żyć w Duchu Świętym.
Serdecznie zapraszamy!
O. Edwarda Żakowicza CR wygłoszona 15.09.2019 r. u Sióstr Salezjanek w Wiedniu. Ewangelia (Łk 15, 1-32)
Homilia Br. Marka Kowalczuka OFMCap wygłoszona podczas Mszy św. w liturgiczne wspomnienie św. O. Pio (23.09.2020 r.) do Polskiej Wspólnoty Katolickiej przy parafii św. Jana Pawła II w Wiedniu.
Rozmowę z p. Ewą Liegman przeprowadzili: p. Agnieszka Wolska-Polek oraz ks. Marek Kalisz CM